17.09.2023 Ден на спорта и физическата активност в Западен парк

На 17.09.2023 проведохме отворена тренировка по ММА и Бойно Самбо в рамките на Ден на спорта и физическата активност в Западен парк.
Благодаря на най-добрите сътезатели на клуба, които отделиха от времето и подготовката си, за да тренират безвъзмездно с всеки желаещ:
Петър Петров – състезател по граплинг
Стоян Андонов – състезател по ММА
Георги Георгиев – член на националният отбор по Бойно Самбо и професионален ММА състезател
Марек Георгиев – член на националният отбор по Бойно Самбо готвещ се за 24.09.2023 World Cup Combat Sambo Novi Sad Serbia
Ивайло Лумбев – професионален ММА състезател, треньор на групата по Бойно Самбо
Илияна Илиева-Костова – състезател по фитнес, диетолог на отбора

“Многократният медалист от европейски първенства и турнири по бойно самбо – Антон Бранков организира “Ден на спорта и физическата активност” в столичния Западен парк.

Треньори от 10 различни вида спорт и техните състезатели се включиха с демонстрации и тренировки, открити за всички минувачи, като заниманията бяха напълно безплатни.

“Идеята, както винаги е била за мен, е да покажем на децата какво е спортът. Да ги въведем в една градивна житейска насока, да придобият необходимите умения и навици, които идват с развитието им в спорта.

Днес всички те, както и минаващите покрай нас в почивния си ден, получиха възможността напълно безплатно да участват в демонстрациите, да се включат във всяка от тренировките, да разговарят лично с треньорите в отделните стилове.

Какво ми костваше на мен – няколко телефонни обаждания и надеждата в това, че всеки поканен ще се отзове. Не получих нито един отказ. Видяхте колко интересно беше за всички.

Много ми хареса крайният ефект и мисля, че тази идея може да надскочи предварителните очаквания и планове и съвсем скоро да организираме още едно подобно събитие. Както виждате, не беше политизирано и премина единствено и само в духа на взаимното удоволствие и радост за всички, най-вече за децата. Те са нашата най-съкровена мисия”, каза за “Неформално с Георги Петков” организаторът Антон Бранков.

В спортния празник се включиха треньорите и инструктори Елица Костадинова, Борис Цветков, Кали Иванова, Илияна Гълъбова, Габриела Гигова, Кристиян Георгиев, Божидар Петков, Траян Русинов, Севастиян Костов, Илияна Костова, Румяна Иванова, Кирил Синевирски и др.

Желаем успех на инициативата и занапред!”

Неформално с Георги Петков

Свържете се с нас на t.me/MMACoaching
и ни последвайте:
www.fcbullyteam.com
Instagram/FC_Bully_Team
VK.com/FCBullyTeam
My Next Match/club/FCBT

Post Author: